JACK&DANIEL`S

forum sojuszu JACK&DANIEL`S w grze TRAVIAN


#1 2010-05-05 20:16:05

Podanie do sojuszu:Judash

Gość

Podanie do sojuszu : Judash

Witam!
Nazywam się Adam mam 15lat. Składam podanie ponieważ sittuje konto graczowi layzerk z J&D i bardzo spodobała mi sie postawa sojuszu/graczy, Mam 900popa troszki ponad ;]  Wojska myślę że mam sporo dokładnie
* 1550 Falangi
* 100 Jeźdźców Druidzkich
* 700 Gromów Teutatesa 
* 35 Zwiadowców

Nie jestem farmą. Lecz 2razy <1raz na tydzień> atakował mnie gracz z czołówki rankingu 12k mieczników wiec na noc chowam deffa do drugich osad ze stolicy. Moja gra jest nudna xd Chcę cos zrobic z moim wojskiem , pomagać graczom, a nie tylko stoją w moich osadach.
Na travianie jestem 3-4h dziennie przeważnie wchodzę na 1h rano, popołudniu,wieczorem "po prostu w innych porach ponieważ nie chce mi sie czekać za budynkami".

                                                                              Prosze o pomysle rozwazenie mojego podania:
                                                                                                                                                              Adam

 

#2 2010-05-06 07:26:19

judash

Gość

Re: Podanie do sojuszu : Judash

ojj podanie niewazne typek mi niszczy druga osade wiec niema o czym gadac xd

 

#3 2010-05-07 17:24:11

Ali Gator

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-04-16
Posty: 7
Punktów :   

Re: Podanie do sojuszu : Judash

po pierwsze to tak: podanie napisane niechlujnie i niezgodnie z formularzem (nie chce byc niegrzeczny, ale jako 15latek powinienes umiec czytac ze zrozumieniem) nie ma linek do konta, no nie bede wymienial bo troche bledow jest. napisz raz jeszcze moze wyjdziesz na tym lepiej

judash napisał:

ojj podanie niewazne typek mi niszczy druga osade wiec niema o czym gadac xd

a co do tej wypowiedzi to kto i kurwa po co to napisal? - tu sie licza konkrety a nie jakies pierdolenie.

Ostatnio edytowany przez Ali Gator (2010-05-07 17:24:47)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.yellington.pun.pl www.thalion.pun.pl www.nakazdytemat.pun.pl www.ticlass.pun.pl www.bswzip.pun.pl